VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se poslanec Miroslav Ševčík vyjadřuje k rozhodnutí Ústavního soudu, dle kterého má prezident Pavel jet do Ankary jako součást delegace na summit NATO. „Podle mého názoru ústavní soudci zneužili své postavení, protože jsou prakticky neodvolatelní. Protiprávně zasáhli do výsledků posledních parlamentních voleb,“ říká. A zmiňuje také možný důvod, proč se Petr Pavel chce mermomocí summitu zúčastnit.