Premiér Andrej Babiš, který se ve čtvrtek účastní v Polsku Konference k obnově Ukrajiny, se krátce vyjádřil i k chystanému summitu NATO, kam z rozhodnutí Ústavního soudu odcestuje i prezident Petr Pavel. Babiš zopakoval, že na neformální večeři, která je klíčovou částí summitu, bude Česko zastupovat sám. Následný dotaz, zda nakonec nebudou na večeři s prezidentem oba, Babiše rozesmál. „To nechci radši ani komentovat,“ prohlásil Babiš, že bude Česko pro smích.