Herečka a moderátorka Tereza Kostková v knize Řekla bych odhalila mnoho ze svého soukromí. Velmi otevřeně promluvila také o chorobě, kterou v mládí onemocněla. Jednalo se o problémy se štítnou žlázou, kvůli nimž během tří měsíců přibrala třináct kilo. Zpětně si prý uvědomuje, že si zakládala na poruchu příjmu potravy.